Ремонт коробок передач

Ремонт коробок передач
Коробка передач автомобіля являє собою досить складний механізм. Висока кваліфікація та сучасне обладнання нашого автосервісу дозволяє виконувати діагностику, заміну та ремонт коробки передач практично на всіх моделях автомобілів.
Сучасні АКПП, безумовно, можуть похизуватися своєю надійністю. Тим не менше, АКПП, як і будь-який інший механізм, може вийти з ладу.

Застаріле технічне обслуговування та неправильна експлуатація автомобіля – це найпоширеніші причини поламок АКПП. Більшість сучасних машин оснащені електронним керуванням АКПП, тому провести діагностику можна за допомогою звичайного сканера.
Успішне завершення ремонту КПП залежить від правильної послідовності дій. Кожен етап ремонту КПП чітко відпрацьовується намим. В першу чергу, для визначення характеру несправностей необхідно провести діагностику.

Після чого вже плануються подальші заходи щодо ремонту.Після закінчення ремонту коробки передач МИ надаємо гарантію на виконані роботи, що дозволяє Вам бути впевненими у стабільній та безперебійній роботі МКПП та АКПП свого автомобіля.