Чистка форсунок

Чистка форсунок
Використання неякісного палива, яке часто зустрічається на наших АЗС, протягом тривалого проміжку часу (більше 30 т.км) і відсутність належного догляду за паливною системою автомобіля, призводить до того, що вона забруднюється настільки, що звичайні методи очищення стають не ефективні. Особливо страждають паливні форсунки, усередині яких утворюються тверді відкладення, які не розчиняються навіть найефективнішими рідинними розчинниками. Це призводить до неправильного розпорошення палива, порушення конуса розпилювання і продуктивності однієї або декількох форсунок.

Результат: погіршується холодний запуск, нерівномірність роботи двигуна, знижується прийомистість, підвищена витрата палива.
Саме в цьому випадку залишається останній спосіб вирішення проблеми “брудних” форсунок – ультразвукова чистка інжектора. Швидкий і надійний спосіб чищення, який вже багато років використовується в різних областях людської діяльності.

Цей метод дозволяє очищати усередині невидимих ​​отворів і виїмок, відокремлюючи бруд зі всіх поверхонь паливних форсунок під дією ультразвуку, який вступає в контакт зі спеціальною рідиною.
Важливим плюсом цієї системи є наочність виконаної роботи – стенд дозволяє перевірити продуктивність і якість розпилення форсунок до і після обробки.
У нас чистка форсунок виконується за світовими стандартами на високотехнологічному обладнанні американської фірми Snap-On.